Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Elektroosmoza Kraków

Mieszkasz w Krakowie? Od dłuższego czasu męczysz się z wilgocią? Jeżeli  odpowiedziałeś/łaś TAK, to Ciebie właśnie szukamy. Dezynfeusz usunie Twój problem na raz na zawsze! ⇒ Elektroosmoza ⇐

Jak działa elektroosmoza i czym właściwie jest?

Elektroosmoza sposób osuszania pomieszczeń z wilgoci przy użyciu specjalistycznych urządzeń i specyfików. A wszystko odbywa się w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Jak to możliwe? Osuszanie przebiega bez ingerencji w ściany i posadzki nie pozostawiając po sobie żadnych śladów działania. Nie wierzysz? Zadzwoń i umów wizytę, na której ustalimy dzięki naszemu sprzętowi jaki jest stopień zawilgocenia, dobierzemy do niego konkretny specyfik, wykonamy elektroosmozę, a Twoja wilgoć ze ścian zniknie! Kolejnym atutem jest fakt, że nasze specyfiki nie zawierają szkodliwych środkiów chemicznych!  

Zapewne dobrze wiesz, że wilgoć jest powodem rozwoju grzyba i pleśni na ścianach i sufitach, a tym samym zatruwa nasze otoczenie i niszczy Twoje zdrowie. Dodatkowo w domu unosi się powoli nieprzyjemny zapach stęchlizny. Dzięki zabiegom elektroosmozy możemy zwalczyć problem i to już w pierwszej fazie jego powstawania.

Osuszanie kiedy możemy z niego skorzystać? Elektroosmozę stosujemy w wielu różnych przypadkach. Między innymi na różnych etapach procesu budowania domów, w budynkach, które już stoją, jednak nieszczęśliwym trafem zostały zalane przez deszcze czy też powódź bo Wisła wylała; czy w lokalach użytkowych zalanych przez usterkę wywołaną pęknięciem rury.

Dlatego jeżeli jesteś jedną z wielu osób, które dopadła wilgoć z różnego rodzaju powodów, to możemy ten zabieg przeprowadzić.

Kim jesteśmy? 

Dezynfeusz – podchodzimy do sprawy profesjonalnie. Pracujemy tylko na certyfikowanym nowoczesnym sprzęcie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, i dobieramy odpowiedni specyfik, aby skutecznie usunąć wilgoć. Wasze dobro leży Nam na sercu. Dlatego informujemy Cię na każdym etapie prac i o wynikach przeprowadzonych badań.

Nie zwlekaj! Umów się na pierwszą wizytę, dokonamy na niej pomiaru i oszacujemy rozmiar problemu. Pamiętaj działamy na terenie całej aglomeracji Krakowa, dlatego w granicach Naszego miasta dojeżdżamy i przeprowadzamy pomiary GRATIS! Jesteśmy w całej Małopolsce, dołacz do grona Naszych klientów, zyskaj suche i ciepłe lokum.

Kraków, Dezynfeusz przybywa z odsieczą!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

9 + 6 =