Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Elektroosmoza Brzeszcze

Elektroosmoza to zabieg właśnie dla Ciebie! Nie wierzysz! Przeczytaj!

Masz w domu wilgoć, bezskutecznie próbujesz ją usunąć, szukasz efektywnego wyjścia z sytuacji? Mieszkasz w Brzeszczach!

⇓ELEKTROOSMOZA!⇓ Tak jest to jest Twoje wyjście!

Czym jest tajemnicza elektroosmoza, jak ją stosujemy, jakie ma korzyści dowiesz się tutaj. 

Elektroosmoza to nowoczesny sposób na osuszenia pomieszczeń z wilgoci. Przeprowadza się ją za pomocą specjalistycznych urządzeń i specyfików. Atutem elektroosmozy jest nie stosowanie środków chemicznych!  Cały proces odbywa sie w sposób bezinwazyjny. To znaczy, że nie wymaga on ingerencji w ściany czy też posadzki, czyli nie pozostawia żadnego śladu. Ze względu na fakt, że nie stosuje się w osuszaniu szkodliwej chemi, zabieg jest stuprocentowo bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Kiedy możemy skorzystać z procesu osuszania? Elektroosmozę możemy zastosować w wielu przypadkach między innymi:

1). Budujesz dom, potrzebujesz osuszyć strop, tynki;

2). Masz mieszkanie, ale niestety u sąsiadki pękła rura i zalało Twoje mieszkanie;

3). Masz lokal użytkowy, ale przez ulewne deszcze został on zalany;

4). Mieszkasz w starej kamienicy, która nie jest ocieplona, a jesienno-zimowa pogoda sprawia, że wilgoć rozwija się Twoim mieszkaniu; 

Zapytasz jak działamy?

Podchodzimy do swojej pracy i każdej sprawy profesjonalnie. Pracujemy na certyfikowanym sprzęcie, a nasi pracownicy to najlepiej wyszkolona kadra jaką znamy. Cenimy sobie dobre zdanie na Nasz temat, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje i ulepszamy system pracy i działania. Każdy klienta to inna sprawa. Dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku. Nowe zlecenie to inny sposób działania. Wpierw szacujemy rozmiar zawilgocenia, analizujemy i dobieramyodpowiedni specyfik do skutecznego i całkowitego osuszenia pomieszczeń.  Dobro Naszego klienta jest dla Nas najważniejsze! Wiemy że chciałbyś wiedzieć co robimy i co się dzieje w Twoim mieszkaniu, żaden problem. Zawsze podczas swoich prac jesteśmy stale w kontakcie z Naszym klientem!

Nie zwlekaj! Zadzwoń! Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji udzielimy Ci ich.

Jesteś zdecydowany ?! Umów się na pierwszą wizytę! My dokonamy pomiarów i ustalimy sposób działania. Pamiętaj działamy w całych Brzeszczach! W granicach miasta dojeżdżamy i przeprowadzamy pomiary GRATIS!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

6 + 12 =