Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś! 799-355-552

Elektroosmoza Andrychów

Kolejny dzień pada deszcz, za oknem pochmurno i nic nie zapowiada poprawy pogody? A Ty juz nie masz pomysłu jak walczyć z wszechobecną wilgocią w Twoim domu? Po raz kolejny wertujesz karty Internetu w poszukiwaniu rozwiązania? 

Dobrze trafiłeś/łaś!

Elektroosmoza to właśnie odpowiedź!

Czym jest elektroosmoza i jak ją stosujemy, a także jakie ma korzyści dowiesz się tuż poniżej. 

Elektroosmoza to nowoczesny sposób na osuszenia pomieszczeń z wilgoci za pomocą specjalistycznych urządzeń i specyfików. Proces ten odbywa sie w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Co za tym idzie nie wymaga ona ingerencji w ściany czy też posadzki, a tym samym nie pozostawia żadnego śladu. Dodatkowym atutem elektroosmozy to nie stosowanie środków chemicznych!  

Jak zapewne wiesz wilgoć sprzyja rozwojowi grzyba i pleśni, a tym samym negatywnie wpływa na nasze otoczenie i samopoczucie. Już sama wilgoć sprawia, że czujemy się nieprzyjemnie i często nie potrafimy sie zagrzać. Dzięki zabiegom elektroosmozy możemy zwalczyć problem w przysłowiowym zarodku.

Kiedy możemy skorzystać z procesu osuszania? Elektroosmozę stosuje się, na różnych etapach budowania domów, jak i w  budynkach, które już stoją, ale zostały zalane przez ulewne deszcze bądź powódź. Dlatego jeżeli budujesz dom, a pogoda niestety nie sprzyja, pomożemy. Posiadasz już dom, ale został zalany przez ulewne deszcze czy powódź? Również pomożemy. 

Jak działamy?

Nasza kadra to tylko wyspecjalizowani pracownicy! Dlatego podchodzimy do sprawy profesjonalnie, pracujemy tylko na certyfikowanym sprzęcie. Każdy klienta to inna sprawa. Dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku, każdy problem jest inny i wymaga innego zastosowania specjalnych specyfików, aby skutecznie usunąć wilgoć. Dobro i zdrowie Naszego klienta jest dla Nas najważniejsze! Ponad to wiemy z doświadczenia, że człowiek lubi być doinformowany, zwłaszcza jeżeli chodzi o własne mienie. Dlatego informujemy Cię na każdym etapie prac i wynikach badań, byś czuł się zaspokojony; ale także byś wiedział co będziemy robić i dlaczego tak, a nie inaczej.

Umów się na pierwszą wizytę, a My dokonamy na niej pomiaru i oszacujemy rozmiar problemu. Pamiętaj działamy na terenie całego Andrychowa! W granicach miasta dojeżdżamy i przeprowadzamy pomiary GRATIS!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 15 =